Vlčata - pro rodiče

Dobrý den rodiče,
tato část stránek je zase výhradně určena Vám, rodičům našich vlčat. Na tyto stránky budu vyvěšovat veškeré informace týkající se schůzek, výprav atd. Vaši synové budou dostávat i nadále papírky s informacemi, které by Vám měli doma předávat?aby si na své povinnosti také trochu mysleli, ale i tak Vám doporučuji tyto stránky průběžně kontrolovat, to že Váš syn nic nepřinesl, neznamená, že nic nedostal, známe to :). V případě nečekaných a zásadních změn Vás samozřejmě budeme kontaktovat po telefonu, ale primárně bych chtěl využívat tento způsob komunikace.

 

Vlčata míří na chatu

Ve dnech 22-24. listopadu vyrazíme s Vlčaty na skautskou chatu u Plaňan. Sraz je v pátek v 17:00 na nádraží a konec v něděli v 11:00 tamtéž.  Cena je 350 korun.

S sebou: Dostatečně teplé oblečení a boty, karimatku a spacák, ešus s příborem, náhradní tričko a spodní prádlo, baterku, svíčky (čajová stačí), lahev s pitím, nůž, kartáček a pastu.

Jídlo na celý víkend bude zajištěné, prosíme nevybavujte děti zásobou sladkostí, rušilo by to společnou víkendovou hru, děkujeme.

V případě dotazu se obraťte na Kubču ->730 676 764 nebo tao@skaut.cz

 

 

INFORMACE O PRVNÍ SCHŮZCE PO PRÁZDNINÁCH :-)

První schůzka proběhne až ve středu ( po akci HEMŽENÍ)  18.9.2019, klasicky od 17:00 do 19:00

Tento termín se provede i výběr nových členů do oddílu :-).

Zdar a sílu, vedení Vlčat.

 

VĚCI, KTERÉ BY SI VAŠE DÍTĚ MĚLO BRÁT KAŽDÝ TÝDEN NA SCHŮZKU

  1. OBLEČENÍ NA ZAŠPINĚNÍ PŘÍP. I NA ROZTRŽENÍ
  2. PITÍ - pokud možno nee žádné sladké limonády
  3. SVAČINU - oplatka, rohlík, nikoliv brambůrky atd.
  4. TUŽKU - obyč či propisku
  5. OBALENOU STEZKU - je to knížka, která vlčáky provádí světem skautingu, vysvětluje některé základní pojmy. Pomůcka jak pro vedoucího tak i pro vlčáka při učení se (co a kdy by se v daném věku mělo dítě učit) a zároveň slouží jako jasný ukazatel toho, co už vlče umí (jednotlivé splněné body vedoucí, rodič či starší vlčák podepisuje přímo do stezky). Cena "Nováčka" je 46 Kč, pokračující výtisky již 51 Kč.
  6. ŠÁTEK NA HRY (TROJCÍPÝ) - klasický trojcípý šátek, na hry, zdravovědu atd.
  7. UZLOVAČKU - lano délky 2 metry, se zatavenými konci, tloušťky přibližně 5 mm. Buď si sežente vlastní, nebo při různých akcích uzlovačky dokupujeme a dětem rozdáváme.
  8. ZÁPISNÍK - sešit formátu A5, tvrdé desky. Slouží na zápisky, vkládání obrázků, šifer atd.
  9. TENISÁK