Vlčata - pro rodiče

Dobrý den rodiče,
tato část stránek je zase výhradně určena Vám, rodičům našich vlčat. Na tyto stránky budu vyvěšovat veškeré informace týkající se schůzek, výprav atd. Vaši synové budou dostávat i nadále papírky s informacemi, které by Vám měli doma předávat aby si na své povinnosti také trochu mysleli, ale i tak Vám doporučuji tyto stránky průběžně kontrolovat, to že Váš syn nic nepřinesl, neznamená, že nic nedostal, známe to :). V případě nečekaných a zásadních změn Vás samozřejmě budeme kontaktovat i po telefonu.

 

Tábor 2022:

Informace o táboře:

 

Seznam věcí na tábor:

Následující prosíme odevzdat v den příjezdu na tábor:

 

Zdravotní dotazník:

 

Prohlášení o bezinfekčnosti:

 

Souhlas zákonných zástupců s poskytováním informací o zdravotním stavu dítěte vedoucímu/zdravotníkovi akce:

 

Posudek o zdravotní způsobilosti dítěte k účasti na zotavovací akci:

Platba tábora:

 

       cena tábora pro letošní rok je 4500 Kč (pozn. V případě účasti zák. zástupce, na brigádě připravující tábor dne 25. 6. 2022, bude vrácena částka ve výši 500 Kč v den odjezdu na tábor.).Peníze posílejte na náš účet 193314507/0300, uveďte jméno + příjmení dítěte a slovo tábor. Pokud budete žádat fakturu, nebo podklady pro Vaše zaměstnavatele k proplacení, domluvte se s Davidem Hervertem (Hervikem), email.: hervik@skaut.cz

Předběžná přihláška na skautský tábor 2022

Přihlášku prosím přinést na následující schůzku (29.4), v případě Vaší nepřítomnosti zcela postačí zaslat naskenovanou či vyfocenou na e-mail: tao@skaut.cz

Soubor ke stažení:

 

Pro případ, že jste zatím nevyplňovali přihlášku do junáka (dlouhodobější nemoc či jakýkoliv jiný důvod), přikládám i ji, opět, stači vytisknout a v pátek na schůzce předat vedoucím, případně naskenovat a odeslat na můj e-mail.

Přihláška mladšího člena:

VĚCI, KTERÉ BY SI VAŠE DÍTĚ MĚLO BRÁT KAŽDÝ TÝDEN NA SCHŮZKU

  1. OBLEČENÍ NA ZAŠPINĚNÍ PŘÍP. I NA ROZTRŽENÍ
  2. PITÍ - pokud možno nee žádné sladké limonády
  3. SVAČINU - oplatka, rohlík, nikoliv brambůrky atd.
  4. TUŽKU - obyč či propisku
  5. OBALENOU STEZKU - je to knížka, která vlčáky provádí světem skautingu, vysvětluje některé základní pojmy. Pomůcka jak pro vedoucího tak i pro vlčáka při učení se (co a kdy by se v daném věku mělo dítě učit) a zároveň slouží jako jasný ukazatel toho, co už vlče umí (jednotlivé splněné body vedoucí, rodič či starší vlčák podepisuje přímo do stezky). Cena "Nováčka" je 46 Kč, pokračující výtisky již 51 Kč.
  6. ŠÁTEK NA HRY (TROJCÍPÝ) - klasický trojcípý šátek, na hry, zdravovědu atd.
  7. UZLOVAČKU - lano délky 2 metry, se zatavenými konci, tloušťky přibližně 5 mm. Buď si sežente vlastní, nebo při různých akcích uzlovačky dokupujeme a dětem rozdáváme.
  8. ZÁPISNÍK - sešit formátu A5, tvrdé desky. Slouží na zápisky, vkládání obrázků, šifer atd.
  9. TENISÁK